Poznajmy się!

Cześć! Nazywam się Zuza i chciałabym zaprosić Was do mojego modowego świata, który jest wszystkim tym co kocham. Jestem absolwentką projektowania ubioru i ubioru dzianego na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od zawsze marzyłam o założeniu własnej marki odzieżowej, która w stu procentach odda to co czuję. Pomysł zrodził się już na samym początku szkoły średniej i przez cały okres studiów doskonaliłam swój warsztat i zbierałam cenne doświadczenie, które ukierunkowało mnie jako projektantkę.


„Czasem myślę, że to wszystko mogło by się nie wydarzyć, gdyby nie on”


Realnie marka zaczęła powstawać kiedy poznałam Mateusza. Od samego początku nasze wizje się przecinały i uzupełniały. Pewnego dnia siedząc w naszym mieszkaniu i rozmawiając doszliśmy do wniosku, że chcemy stworzyć to razem. Połączyła nas miłość do siebie, jak również do mody co dało początek całej tej historii.

„Tworzę modę, która ma własny charakter i duszę. Przelewam w niej swoje emocje i przemyślenia co do świata, który mnie otacza. Projekty, który tworzę są niesamowicie dopracowane. Każdy, kto kiedykolwiek ze mną współpracował wie, że jestem wymagająca… najbardziej wobec samej siebie."
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl